Kupno kociaka

Informacje » Kupno kociaka

 

Zasady zakupu kociaków z hodowli Imildara*PL

 
    • Maluchy z naszej hodowli będą gotowe do przeprowadzki po ukończeniu 14-16 tyg życia. Termin wydania kociaka może się przedłużyć, jeśli zajdzie taka potrzeba.
    • Kocięta nie przeznaczone do hodowli przed przeprowadzką zostaną poddane zabiegowi kastracji lub sterylizacji.
      Zabieg ten nie wpływa negatywnie na zdrowie i rozwój kociaka. Przeciwnie - może uchronić kotki przed ropomaciczem czy rakiem macicy a kocurki przed rakiem jądra.                     
      Pozwala też uniknąć przyszłemu właścicielowi stresu związanego z zabiegiem i rekonwalescencją kociaka. 
 
     Te warunki nie podlegają negocjacji - tzn żaden kociak z naszej hodowli nie zostanie wydany do nowego domu wcześniej czy bez przeprowadzonego zabiegu kastracji lub sterylizacji (dotyczy kociąt niehodowlanych)
 
    • Zastrzegamy sobie prawo wyboru nowego domu dla naszych kociąt, gdyż ponad wszystko zależy nam tym by każdy kociak trafił do domu, w którym będzie szczęśliwy.
    • Każdy kociak z naszej hodowli zostanie dwukrotnie zaszczepiony, odrobaczony oraz oznakowany za pomocą mikroczipu. 
    • Opuszczając nasz dom kocięta otrzymają rodowód, książeczkę zdrowia z wpisami o szczepieniach , odrobaczaniach, przeprowadzonym zabiegu kastracji/ sterylizacji oraz wyprawkę - suchą i mokrą karmę oraz ulubione zabawki. 
    • Z nowymi właścicielami zawsze spisujemy umowę. 
    • W celu rezerwacji kociaka należy wpłacić zaliczkę równą 1/3 ceny kociaka. W razie rezygnacji z zakupu z winy kupującego zaliczka przepada w całości. W przypadku zerwania umowy sprzedaży z naszej strony - zaliczka zostaje w całości oddana kupującemu.
    • Staramy się być do dyspozycji nowych właścicieli, służymy radą w każdym momencie życia "naszego" kociaka. Zawsze niecierpliwie oczekujemy informacji od nowych właścicieli, a zdjęcia z  nowych domków staramy się zamieszczać na stronie hodowli. 
    • Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji o zakupie kociaka, bowiem jest to przyjaciel na 15-20 lat. Przed rozmową z nami zastanówcie się Państwo, czy wszyscy członkowie rodziny są na to gotowi, czy nikt z domowników nie ma alergii na kocią sierść. 
Nigdy nie kupujcie kota jako prezent - niespodziankę. Jeśli już chcecie kupić kota na prezent upewnijcie się, czy obdarowana osoba  właśnie o tym marzy, oraz czy jest świadoma obowiązków związanych z jego posiadaniem.
 
                                                                                                    PAMIĘTAJ!!! 
 
 
 
Facebook